Dünyamızda hızla değişen teknoloji ve rekabet ortamında kalite ve teknolojimizle bizde yer almaktayız.

Sürekli kendini yenileyen kalite kontrol laboratuvarımızla ve uzman kadromuzla müşterilerimizin bizden beklentilerini karşılamak için tüm kalite kontrollerini kendi bünyesinde gerçekleştiren entegre bir firmayız.

Ürünlerimizin kalitesini üretimin başından itibaren ölçmeye başlarız

Bu süreci ürünler paketleme aşamasına gelene kadar takip ederiz. İlk olarak yerli ve yabancı firmalardan tedarik ettiğimiz filmaşinin kimyasal analizlerini spektrometre ile analiz eder, sertlik ve çekme testini yaparız. Kalite kontrol ekibi tarafından onaylanan filmaşinler, yeniden etiketlenerek üretim aşamasına alınır ve üretim süresi boyunca çeşitli testlere tabii tutulur.

Üretim tamamlandığında ise müşteri isteğine göre mectron 100% kontol cihazlarından geçirilir

Paketleme aşamasına gelen bütün ürünler, kalite kontrol uzmanları tarafından çeşitli testlerle-Rockwell ve Vickers sertlik testi, çekme testi, metalografi testi, profil projeksiyon testi, X-ray kaplama testi ve tuz sprey testi kontrol edilip onaylanır.

Final kontrolü tamamlanan ürünler onaylanır

Onaylandıktan sonra farklı sektörlerdeki müşterilerimiz tarafından kullanılmak üzere özenle paketlenip bar kodlanarak ürün depomuza yerleştirilir. Özel müşteri talebine göre üretilen ürünler ise mectron 100% kontrol ve darbe çentik testlerine tabii tutulur.

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş için bize ulaşabilirsiniz.

+90 212 623 26 00

kalite@degademir.com