Kaynak teli için kullanılan hammaddelerimiz yerli ve yabancı tedarikçilerden en iyi kalitede tedarik edildikten sonra, giriş kalite kontrol ekibimiz tarafından hammadde kalite kontrol testleri yapılır. Ölçümler sonucunda onaylanan hammaddelerimiz üretim hattına alınır.

Hammaddelerimiz üretim hattına hazırlık için yüzeyi özel kimyasallarla temizlenir ve soğuk haddeleme yöntemiyle uygun çapa gelinceye kadar kademeli olarak haddelenir. Piyasa ihtiyacını karşılamak için farklı çaplarda kaynak teli üretmekteyiz ve farklı çaplara farklı prosesler uygulanmaktadır. Duruma göre tavlama fırını, fosfat kaplama proseslerini bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Kaplama hattına gelen haddelenmiş tellerimiz uygun karışımda hazırlanmış olan bakırla kaplanmaktadır. Ardından kalite kontrol ekibimiz tarafından son ürün kalite kontrol testleri yapılmakta ve testleri başarıyla geçen ürünlerimiz müşterilere gönderilmek üzere kaynak sarım bölümüne geçerek müşteri isteğine göre makara ya da varillere sarılmaktadır.

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş için bize ulaşabilirsiniz.

+90 212 623 26 00

satis@degademir
export@degademir.com
kalite@degademir.com